Paskoliukas.lt

Vertinimas -
3 Žvaigždutės
Pirmos įmokos mokėjimo datą galite nukelti net iki 2 mėnesių.

Daugiau informacijos apie Paskoliukas.lt

Skolina
Nuo 100 € iki 3000 €
Palūkanos
33.36% - 57.22%
Terminas
Nuo 3 mėn iki 36 mėn

Pliusai ir minusai

  • Info nėra
  • Info nėra

Kontaktai

Tinklapis
Įmonė
UAB „ARN group“
Telefonas
+370 690 30997
El.paštas
info@paskoliukas.lt
Adresas
Gedimino g. 47, LT-44242 Kaunas

Sąlygos

Skolina asmenims nuo 18
Taip
Pirma paskola nemokamai
Ne
Paskola su turto įkeitimu
Ne

Papildomai

Sutarties administravimo mokestis mokamas nuo likusios paskolos sumos
1.20%

Paskoliukas.lt

Ši įmonė labiau orientuota į trumpalaikius kreditus, kurių palūkanos nėra labai didelės, pasitaiko akcijų. Norėtųsi, kad svetainė turėtų aiškesnę paskolos skaičiuoklę, nes kai kurie klientai jų pateikiamoje lentelėje gali ir pasiklysti. Šiek tiek erzina ne visada veikianti ir tiksli sistema, tačiau patogu tai, kad savo duomenis valdyti bei redaguoti galite naudodamiesi paskyra. Žinoma, neturintiems interneto ryšio ir jau prisiregistravusiems sistemoje, be galo patogi paslauga – SMS kreditai, kurie leidžia pinigų gauti greitai ir naudojantis tik telefonu.

Paskoliukas.lt – tai trumpalaikiai kreditai, kurių grąžinimo terminas yra nuo 15 iki 55 dienų, o sumos nuo 100 iki 1000 Eur. Galimi ir ilgalaikiai kreditai, kurių grąžinimo terminas siekia 6 mėnesius. Kas gali pasiimti kreditą?

Asmenys nuo 21 metų. Gaunantys pastovias pajamas, susijusias su darbo santykiais ar individualia veikla. Neturintys pradelstų įsipareigojimų kitose kredito bendrovėse. Klientai, kurie nėra įrašyti į skolininkų registrų duomenų bazes.

Kaip pasiimti kreditą?

Skubus kreditas išduodamas atlikus 6 žingsnius: Naudodamiesi lentele, išsirinkite palankiausią kreditą. Užsiregistruokite sistemoje ir sumokėkite registracijos mokestį – 0.01 Eur. Tai galite padaryti jų svetainėje. Prisijunkite prie sistemos. Pažymėkite norimą pasiūlymą. Pakartotinai patvirtinus Jūsų pasirinkimą, lt įvertins Jūsų paraišką. Jūsų paraiška bus peržiūrėta.Teigiamu atveju, artimiausiu metu Jūsų sąskaitą pasieks reikiama suma.

Kredito pratęsimas

Po įmokos užskaitymo pateikite kredito pratęsimo paraišką. Joje užpildykite mokumo deklaraciją ir išsamiai susipažinkite su Sutarties sąlygų pakeitimo projektu. Įvertinus Jūsų mokumą, būsite informuoti, ar galite pratęsti grąžinimo terminą, ar turite grąžinti kreditą. Grąžinimo termino pratęsimo kaina bus skaičiuojama pagal sutarties sąlygose nustatytą fiksuotą metinę palūkanų normą.

Paskoliukas.lt bendras įvertinimas

Klientai apie šią įmonę atsiliepė teigiamai, juos tenkino aptarnavimas ir palūkanos, jie susipažino su visomis taisyklėmis. Tiesa, kai kurie pasakojo, jog paskolos patvirtinimo teko laukti ilgiau nei žadėta, ne visada ateidavo žinutės dėl SMS paskolos.