Mogo.lt

Vertinimas -
4 Žvaigždutės
Per 100 000 lojalių klientų visame pasaulyje. Autolizingas, Paskola už automobilį.

Daugiau informacijos apie Mogo.lt

Skolina
Nuo 500 € iki 10000 €
Palūkanos
19.20% - 48%
Terminas
Nuo 3 mėn iki 84 mėn

Pliusai ir minusai

  • Info nėra
  • Info nėra

Kontaktai

Tinklapis
Įmonė
UAB "mogo LT"
Telefonas
+37070080099
El.paštas
info@mogo.lt
Adresas
Perkūnkiemio g. 6, LT-12130 Vilnius

Sąlygos

Skolina asmenims nuo 18
Taip
Pirma paskola nemokamai
Ne
Automobiliui reikalingas KASKO draudimas
Ne
Paskola su turto įkeitimu
Ne
Pasinaudojus autolizingu reikia įkeisti automobilį
Taip

Papildomai

Sutarties sudarymo mokestis vienkartinis
15.00%

Mogo.lt

Kodėl verta rinktis mogo?

Paslaugos, orientuotos į Jūsų poreikius.. Per 100 000 patenkintų klientų visame pasaulyje. Lengvas ir greitas sutarties pasirašymas. Draugiškas klientų aptarnavimas. Jokių užslėptų mokesčių.

Mogo privalumas – tai, jog jie specializuojasi ties paskolomis užstatant automobilį, autolizingu, todėl jie gali tinkamai įvertinti Jūsų automobilio būklę ir vertę. Vis dėlto, čia taikomi nemaži administraciniai mokesčiai, norint finansuoti automobilio pirkimą, reikalingas pradinis įnašas, o paskolų palūkanos palyginti didelės. Džiugina dailus ir solidus puslapis bei galimybė pasiskolinti gan didelę pinigų sumą.

Teikia autolizingą

Su mogo pagalba savo naują automobilį galėsite vairuoti jau tą pačią dieną. Mogo iki 100% finansuoja bet kokią transporto priemonę, kurios rinkos vertė yra didesnė nei 500 EUR, nepriklausomai nuo amžiaus ar markės / modelio. Esant poreikiui, padės Jums išsirinkti tinkamą automobilį, nes dirba bene su visais automobilių prekeiviais Lietuvoje.

Paskola už automobilį

Gausite paskolą automobiliui iki 10 000 EUR. Mogo suteikia finansavimą bet kokio amžiaus ir prekės ženklo transporto priemonėms, siūlant iki 110% jų rinkos vertės. Paskolą taip pat galite gauti už motociklą, motorolerį, traktorių ar kitą transporto priemonę, kuri yra registruojama VĮ "Regitra".

Ilgalaikė nuoma

Išsirinkite bet kokį iš šimtų tūkstančių rinkoje esančių automobilių iki 10 000 EUR vertės, mogo jį įsigys ir pasiūlys nuomai tą pačią dieną. Automobilį ar kitą transporto priemonę galėsite bet kada išsipirkti, grąžinti, pakeisti į kitą bet kuriuo Jums patogiu metu, informavę iš anksto mogo.