Hipocredit.lt

Vertinimas -
4 Žvaigždutės
Paskolos su NT įkeitimu | Palūkanų norma 1 - 1,8% mėn‎

Daugiau informacijos apie Hipocredit.lt

Skolina
Nuo 1000 € iki 150000 €
Palūkanos
12%
Terminas
Nuo 3 mėn iki 240 mėn

Pliusai ir minusai

  • Nedidelės paskolos palūkanos.
  • Lanksti paskolos grąžinimo sistema: kas mėnesį mokant palūkanas, paskolos dalies mokėjimą galima atidėti.
  • Galimybė bet kada grąžinti kreditą – išankstinis grąžinimas nemokamas.
  • hipocredit.lt gali priimti klientus su bloga kredito istorija
  • Didelės kreditų sumos.
  • Jums reikės pateikti įkeičiamo nekilnojamo turto registrų centro išrašą, įkeičiamo nekilnojamo turto nuotraukas ir asmens dokumento kopiją el.paštu info@hipocredit.lt. Notarui turėsite pateikti nekilnojamo turto įsigijimo sutartį, nekilnojamo turto draudimo polisą ir mokėjimo įrodymą bei santuokos, ištuokos, seperacijos arba mirties liudijimo kopiją.
  • Ilgai užtruksite, kol susitvarkysite su visų dokumentų tvarkymu.
  • Skolintis galima tik įkeitus nekilnojamąjį turtą.
  • Svetainėje daug reklamos, kuri erzina.

Kontaktai

Tinklapis
Įmonė
UAB Hipotekiniai kreditai
Telefonas
+370 607 77708
El.paštas
info@hipocredit.lt
Adresas
V. Putvinskio g. 62, LT-44211, Kaunas

Sąlygos

Skolina asmenims nuo 18
Ne
Pirma paskola nemokamai
Ne
Paskola su turto įkeitimu
Taip

Papildomai

Sutarties sudarymo mokestis vienkartinis
5.00%

Hipocredit.lt

Hipocredit.lt

Hipocredit.lt paslaugomis gali naudotis tik asmenys, turintys nekilnojamojo turto, kurį gali įkeisti, tad ši įmonė labiau tinkama norint skolintis didesnes pinigų sumas. Šaunu tai, kad kreditus gali gauti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys, o jų paraiškos ir turtas įvertinamas labai greitai, kas patogu norintiems, kad pinigai juos pasiektų kuo greičiau. Kadangi sutartys pasirašomos su notarais, įmonė padeda surasti reikiamus specialistus ir įforminti nekilnojamojo turto draudimą. Hipocredit.lt teikia lanksčias grąžinimo sąlygas bei refinansavimo galimybę.

Hipocredit.lt veikia hipotekos principu, kuomet skolinantis yra įkeičiamas nekilnojamasis turtas. Čia galima gauti kreditus iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės, nuo 1000 iki 150 000 eurų sumoms, o jų grąžinimo terminas siekia 20 metų. Įmonės taikoma palūkanų norma yra nuo 1 iki 1,8 % per mėnesį, tačiau pasiėmus paskolą taip pat skaičiuojama bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Kad gautumėte kreditą, Jūsų pajamos ir kreditingumas nėra pagrindiniai kriterijai – Hipocredit.lt skolinimo paslaugą teikia fiziniams bei juridiniams asmenims, turintiems nekilnojamo turto nuosavybės teisę Lietuvoje. Kadangi svetainėje skolinimo operacijos vykdomos tik su turto įkeitimu, bendrovė suteikia visą reikiamą pagalbą įforminant nekilnojamojo turto draudimą, surandant notarą ir pateikia aiškų paskolos kainoraštį bei supažindina su gavimo ir grąžinimo procesais.

Refinansavimas

Įmonė teikia refinansavimo galimybę, kurią garantuosite įkeisdami nekilnojamąjį turtą (būstą, mišką ar didesnę nei 5 ha žemės ūkio paskirties žemę). Refinansavimo suma – iki 75% nekilnojamojo turto vertės, nuo 1000 iki 150 000 eurų.

Kodėl verta skolintis iš Hipocredit.lt?

1. Nedidelės paskolos palūkanos. 2. Lanksti paskolos grąžinimo sistema: kas mėnesį mokant palūkanas, paskolos dalies mokėjimą galima atidėti. 3. Greitas procesas: paskola išduodama jau kitą dieną po dokumentų pateikimo. Nemokamas turto vertės nustatymo įforminimas. 4. Pagalba įforminant nekilnojamojo turto draudimą, surandant notarą. 5. Galimybė bet kada grąžinti kreditą – išankstinis grąžinimas nemokamas! 6. Skaidrus ir aiškus paskolos kainoraštis, gavimo bei grąžinimo procesai. 7. Antrinė hipoteka: suteikiama galimybė su tuo pačiu nekilnojamojo turto įkeitimu pasiskolinti papildomą pinigų sumą.

Klientės atsiliepimas

Kai reikėjo paskolos, aš pirmiausiai kreipiausi į banką. Čia sugaišau ilgą laiką patikroms, bet galiausiai bankas atmetė mano paskolos paraišką. Aš nepasidaviau ir toliau ieškojau galimybių skolintis. Tada pastebėjau Hipocredit reklamą, užpildžiau visą reikiamą informaciją ir Hipocredit darbuotojai man padėjo. Per kelias dienas viskas buvo išspręsta. Klientų aptarnavimas aukšto lygio, ir svarbiausia – greitas. Vita Hipocredit.lt klientė