Eurokreditas.lt

Vertinimas -
4 Žvaigždutės
Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!

Daugiau informacijos apie Eurokreditas.lt

Skolina
Nuo 100 € iki 4000 €
Palūkanos
0% - 52.77%
Terminas
Nuo 2 mėn iki 36 mėn

Pliusai ir minusai

  • Info nėra
  • Info nėra

Kontaktai

Įmonė
UAB „LSV Intergroup“
Telefonas
+370 609 44944
El.paštas
info@eurokreditas.lt
Adresas
Savanorių pr. 273, LT - 50131, Kaunas

Sąlygos

Skolina asmenims nuo 18
Taip
Pirma paskola nemokamai
Taip
Paskola su turto įkeitimu
Ne

Papildomai

Sutarties administravimo mokestis mokamas nuo likusios paskolos sumos
1.20%

Eurokreditas.lt

Eurokreditas.lt teikia tik kreditus vartojimo paskolai iki 4000 eurų ir refinansavimą iki 7000 eurų. Svetainėje labai aiškiai išdėstytos sąlygos ir galimybės, patogi registracija, paskyros valdymas. Nors ši svetainė netiks norintiems didesnių paskolų su turto įkeitimu ir pan., ji gali tapti puikiu skolinimosi būdu, norintiems gauti greitąjį kreditą ir šiltą, informatyvų konsultantų bendravimą.

Eurokreditas.lt teikia paskolas nuo 100 iki 4000 eurų, Kreditą galima pasiimti 2–36 mėn. laikotarpiui, minimali taikoma paskolos metinė palūkanų norma yra 30,04%, maksimali – 74.00%.

Kreditai teikiami

18–75 metų Lietuvos Respublikos piliečiams arba nuolatinę teisę gyventi Lietuvoje turintiems asmenims. Asmenims oficialiai gaunantiems pajamas (nemažiau kaip 4 mėnesius), kurios yra nesusijusios su pašalpomis. Šiuo metu neturintiems pradelstų įsipareigojimų. Kurių mėnesinės pajamos siekia bent 200 eurų. Asmenims, kurių mėnesiniai įsipareigojimai neviršija 40 procentų jo gaunamų pastovių pajamų.

Refinansavimas

Eurokreditas teikia turimų kreditų refinansavimo galimybę. Čia galima refinansuoti iki 7000 eurų sumą nuo 6 iki 48 mėn. laikotarpiui. Kad gautumėte refinansavimo pasiūlymą, tereikia prisijungti prie savo paskyros, užeiti į svetainės skiltį „Refinansavimas“, pasirinkti pageidaujamą sumą, grąžinimo laikotarpį ir pateikti paraišką.

Eurokreditas.lt bendras įvertinimas

Klientai patenkinti sklandžiai veikiančia skolinimosi sistema, maloniu, sukalbamu aptarnavimu bei galimybe pratęsti grąžinimą. Kiek labiau stringama su operatyviu aptarnavimu, taip pat vertėtų atidžiai perskaityti sutarties sąlygas ir įvertinti tai, kad iš anksto nepranešus ar savo paskyroje nenustačius grąžinimo pratęsimo, skaičiuosis delspinigiai.