Credit24.lt

Vertinimas -
3 Žvaigždutės
12 mėn. terminui – pirmus 3 mėn. palūkanos 0%

Daugiau informacijos apie Credit24.lt

Skolina
Nuo 100 € iki 5000 €
Palūkanos
48,87% - 73,97%
Terminas
Nuo 3 mėn iki 36 mėn

Pliusai ir minusai

  • Info nėra
  • Info nėra

Kontaktai

Tinklapis
Įmonė
UAB „IPF Digital Lietuva“
Telefonas
+370 700 80020
El.paštas
info@credit24.lt
Adresas
Švitrigailos g. 11M, Vilnius

Sąlygos

Skolina asmenims nuo 18
Taip
Pirma paskola nemokamai
Ne
Automobiliui reikalingas KASKO draudimas
Taip
Paskola su turto įkeitimu
Ne
Pasinaudojus autolizingu reikia įkeisti automobilį
Taip

Papildomai

Sutarties sudarymo mokestis vienkartinis
0.00%

Credit24.lt

Credit24 suteikia 90 dienų grąžinimo garantiją, ja pasinaudoję, galėsite grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinote. Turintiems nemažai įsipareigojimų, galima paskola su turimų įsipareigojimų refinansavimu, o gaunantiems mažas pajamas, yra galimybė gauti paskolą, vertinant bendras šeimos pajamas. Kaip ir su daugelio skolinimosi įmonių, reikėtų atidžiai perskaityti sąlygas ir nevėluoti mokėti įmokų, nes skaičiuojami delspinigiai. Labai džiugino tai, kad Credit24 iš tikrųjų pasiekiama bet kuriuo paros metu, o suteikiama informacija išdėstoma smulkiai bei aiškiai.

Credit24 vartojamosios paskolos yra teikiamos iki 5000 Eur, o siūlomas grąžinimo terminas iki 3 metų, sudaro palankias sąlygas pinigus grąžinti mažesnėmis įmokomis.

Kaip pasijimti paskolą per Credit24.lt

Pirmą kartą naudojantis Credit24 paslaugomis, reikalinga registracija. Ją atlikti galite Credit24.lt internetiniame puslapyje; Užpildžius visus privalomus laukus, reikia patvirtinti sutikimą. Sutarties sudarymo ir administravimo mokestis 0 Eur. Pasirinkite paskolos internetu mokėjimo laikotarpį bei kredito sumą; Peržiūrėkite informaciją ir pasirašykite sutartį; Po paskolos patvirtinimo pinigai į Jūsų sąskaitą bus pervesti per 15 min.

Paskolos gavimo sąlygos

Turite būti Lietuvos Respublikos pilietis; Turite turėti sąskaitą viename Lietuvos bankų; Turite gauti tvarias pajamas, kurias galėsite įrodyti.