BobutėsPaskola.lt

Vertinimas -
3 Žvaigždutės
Pinigai Jūsų sąskaitoje per 15 min. Bobutės paskolą rekomenduoja 4,3 iš 5 klientų

Daugiau informacijos apie BobutėsPaskola.lt

Skolina
Nuo 50 € iki 5000 €
Palūkanos
26% - 59%
Terminas
Nuo 3 mėn iki 24 mėn

Pliusai ir minusai

  • Info nėra
  • Info nėra

Kontaktai

Įmonė
BnP Finance, AB
Telefonas
8 700 800 70
El.paštas
info@bobutespaskola.lt
Adresas
Žalgirio g. 90, 09303 Vilnius

Sąlygos

Skolina asmenims nuo 18
Taip
Pirma paskola nemokamai
Ne
Paskola su turto įkeitimu
Ne

Papildomai

Administravimo mokestis menesinis
0.75%

BobutėsPaskola.lt

Bobutės paskola – tai greitas būdas, jei trūksta pinigų ir jų reikia gauti greitai. Ji skirta iki 4000 € siekiančioms sumoms, tačiau skolintis apsimoka tik tuomet, jei jums reikalinga nedidelė paskola – mat, įmonė apskaičiuoja ganėtinai dideles palūkanas. Šaunu tai, jog čia visada rasite akcijų, galite atidėti mokėjimus ar pirmą paskolą iki 200 € gauti nemokamai. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – įmonė neprimina, jog artėja paskolos grąžinimo terminas, o vėluojant, gali tekti ilgai bylinėtis teismuose.

Paskolos išduodamos fiziniams asmenims, kurie:

LR piliečiai ir turi galiojantį asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę); nėra paieškomi; yra 18–60 metų amžiaus; 4 mėnesius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartį Lietuvoje; gauna mėnesines pajamas, kurios yra ne mažesnės nei 100 €; neturi pradelstų įsiskolinimų kitiems kreditoriams; turimų finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos neviršija 40% mėn. gaunamų pajamų.

Bobutės paskola Refinansavimas

Įmonė suteikia refinansavimo paslaugą, kurios suma – iki 7000 €, o apjungimo galimybės – net iki 10 kreditų. Norint gauti refinansavimą, būtina užpildyti 3 laukus, esančius internetinėje svetainėje: Suma ir laikotarpis, Asmeninė informacija ir Mokumo informacija. Kredito grąžinimas ir pratęsimas. Jei negalite sumokėti periodinės įmokos numatytu laiku, galite pratęsti grąžinimo terminą ir atidėti periodinio mokėjimo datą 1 mėnesiui. Tokiu atveju mokėjimo paskirties langelyje turite įrašyti PRATĘSTI 1 mėn. bei norimo pratęsti kredito ID.

Esant poreikiui, padidinti jau turimą paskolą galimybės nėra, tačiau įmanoma pasiskolinti papildomai. Vienu metu vienam asmeniui Bobutės paskola suteikia iki 3 greitųjų kreditų. Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto. Palūkanos yra perskaičiuojamos dienos tikslumu. Palūkanas mokate tik už tą laikotarpį, už kurį naudojotės paskola, ir tik iki paskolos grąžinimo dienos.

Bobutėspaskola.lt bendras įvertinimas

Nors nemaža dalis klientų pripažįsta, jog palūkanos čia itin aukštos, jie teigia, kad Bobutės paskola – pakankamai greitas ir patogus būdas gauti norimą sumą. Tačiau reikia būti atidiems ir įmokas grąžinti laiku, nes kaip ir daugelis tokio tipo įmonių, už vėlavimą nemokius klientus jie paduoda į teismą, o tai atsieina tikrai nemažus pinigus.