Autolizingo ir automobilio paskolos skaičiuoklė, palyginimas

Filtras
Loading...

Užpildykite visus privalomus laukus!

Automobilio paskolos skaičiuoklė – Kas tai ir kam ji reikalinga?

Automobilio paskolos skaičiuoklė

Credithub.lt automobilio paskolos skaičiuoklė padės Jums apskaičiuoti ir palyginti visas autolizingo ir auto paskolos sąlygas, o pasitelkiant mūsų slenkamomis, lengvai valdomomis juostelėmis, galėsite pasirinkti ir nustatyti sau reikiamą sumą bei grąžinimo terminą, ir rasti pigiausią ir tinkamiausią finansavimo sprendimą. Paskolos grąžinimo terminas, įmokų dydžiai, palūkanos ir kitos sąlygos skiriasi priklausomai nuo konkretaus paskolos tipo ir paskolos gavėjo pajamų, kreditingumo istorijos bei kitų faktorių. Automobilio paskola suteikia galimybę įsigyti transporto priemonę neturint susitaupius tam pakankamos sumos pinigų, o pasiėmę automobilio paskolą, jos teikiamomis galimybėmis galėsite naudotis iš karto, o paskolos sumą grąžinti vėliau mažomis dalimis kiekvieną mėnesį Jums palankiomis sąlygomis.

Paskola automobiliui

Paskola automobiliui gali būti pritaikyta tiek naujo, tiek naudoto automobilio įsigijimui, be to, galite skolintis įkeičiant jau turimą savo automobilį, kurį ir toliau po paskolos gavimo galėsite naudoti kasdieniam gyvenimui.

Prieš imant paskolą automobiliui nereikėtų skubėti. Patariama, nepagailėti laiko ir pasidomėti apie suteikiamas finansavimo sąlygas. Taip galimte išsirinkti Jums palankiausią pasiūlymą su geriausiomis palūkanų normomis.

Vartojimo paskolos automobiliui privalumai:
  • Nereikalaujamas automobilio draudimas.
  • Patrauklios palūkanos.
  • Greitas sprendimas dėl paskolos suteikimo.

Paskola automobiliui – ką reikia žinoti prieš perkant automobilį?

Nusprendus įsigyti automobilį, yra keletas būdų surinkti pinigus šiam gana nepigiam pirkiniui. Populiariausi trys yra sutaupyti, pirkti lizingu aba pasinaudoti paskola automobiliui. Reikia pripažinti, jog taupymas nėra šių dienų žmogaus „arkliukas“, paprastai taupyti sekasi gan sunkiai, todėl renkamasi įsigyti daiktą iš kart ir tik vėliau juo už jį atsiskaityti.

Kuo skiriasi autolizingas nuo paskolos automobiliui?

Įsigyjant automobilį lizingu, dar dažnai vadinant „išsimokėtinai“, reikalingas pradinis įnašas, dažniausiai jis sudaro 10-15 proc. įsigyjamo daikto vertės. Imant paskolą automobiliui pradinis įnašas nėra reikalingas, tačiau griežčiau žvelgiama į jūsų finansinius įsipareigojimus, kurie kartu su nauja paskola automobiliui, neturi viršyti 40 proc. visų šeimos įsipareigojimų.

Kitas svarbus skirtumas – kas tampa automobilio savininku. Paskolos automobiliui atveju, pinigai yra pervedami paskolos gavėjui ir šis pats įsigyja norimą automobilį. Tuo tarpu lizingo atveju pinigų žmogus negauna, o lizingo bendrovė jam nuperka automobilį bei tampa jo savininku, kitaip šis procesas vadinamas įkeitimu. Tik išmokėjęs visą lizingo sumą, žmogus tampa automobilio savininku.

Dar vienas svarbus skirtumas – draudimas. Perkant lizingu, viena iš sąlygų yra drausti automobilį Kasko draudimu. Šis kainuoja papildomai, nėra būtinas ir dažnai laikomas pertekliniu, jei automobilis nėra naujas. Todėl jei planuojate įsigyti naudotą automobilį, turėtumėte įvertinti ar privalomas Kasko draudimas netaps brangiu malonumu.

Dažniausiai pradinio įnašo klausimas lemia ką rinktis – paskolą ar lizingą. Jei įsigyjant automobilį neturite pinigų pradiniam įnašui, lieka vienintelis variantas – paskola. Žinoma ne mažesnį vaidmenį vaidina ir automobilio amžius – senesni perkami su paskola, nauji automobiliai pasinaudojus lizingu.

Automobilio paskola – kur kreiptis?

Automobilio paskola galima įsigyti bet kurioje paskolas, lizingus išduodančioje bendrovėje ar banke. Tačiau banke įprastai paskolą yra duodama naujiems ir brangesniems automobiliams. Kur tuo tarpu renkantis naudotą, ne tokį brangų automobilį, galima paskolą imti ir iš greitųjų kreditų bendrovių, kurios teikia vartojimo paskolas ir kreditus didesniems pirkiniams. O buvę šių bendrovių klientai gali tikėtis ir palankesnių sąlygų. Greitųjų paskolų bendrovės naudoja paprastesnius paskolų išdavimo metodus, tad jei reikia nedidelės, iki kelių tūkstančių eurų sumos, ją galima gauti greitai, dažnai tą pačią dieną, vos tik pateikus paraišką. Jokios rizikos, jog kol žvalgotės lėšų norimam automobiliui įsigyti, kažkas iš panosies „nukniauks“ nusižiūrėtą pirkinį.

Renkantis paskolą automobiliui, nepamirškite peržvelgti paskolų skaičiuoklių ir įvertinti, kurį įmonė ar bankas siūlo jums palankiausias sąlygas.