Automobilio paskolos palyginimas, skaičiuoklė

Filtras
Loading...

Užpildykite visus privalomus laukus!

Paskola automobiliui

Paskola automobiliui gali būti pritaikyta tiek naujo, tiek naudoto automobilio įsigijimui, be to, galite skolintis įkeičiant jau turimą savo automobilį, kurį ir toliau po paskolos gavimo galėsite naudoti kasdieniam gyvenimui.

Prieš imant paskolą automobiliui nereikėtų skubėti. Patariama, nepagailėti laiko ir pasidomėti apie suteikiamas finansavimo sąlygas. Taip galimte išsirinkti Jums palankiausią pasiūlymą su geriausiomis palūkanų normomis.

Vartojimo paskolos automobiliui privalumai:
  • Nereikalaujamas automobilio draudimas.
  • Patrauklios palūkanos.
  • Greitas sprendimas dėl paskolos suteikimo.

Paskola automobiliui – ką reikia žinoti prieš perkant automobilį?

Nusprendus įsigyti automobilį, yra keletas būdų surinkti pinigus šiam gana nepigiam pirkiniui. Populiariausi trys yra sutaupyti, pirkti lizingu aba pasinaudoti paskola automobiliui. Reikia pripažinti, jog taupymas nėra šių dienų žmogaus „arkliukas“, paprastai taupyti sekasi gan sunkiai, todėl renkamasi įsigyti daiktą iš kart ir tik vėliau juo už jį atsiskaityti.

Kuo skiriasi lizingas nuo paskolos automobiliui?

Įsigyjant automobilį lizingu, dar dažnai vadinant „išsimokėtinai“, reikalingas pradinis įnašas, dažniausiai jis sudaro 10-15 proc. įsigyjamo daikto vertės. Imant paskolą automobiliui pradinis įnašas nėra reikalingas, tačiau griežčiau žvelgiama į jūsų finansinius įsipareigojimus, kurie kartu su nauja paskola automobiliui, neturi viršyti 40 proc. visų šeimos įsipareigojimų.

Kitas svarbus skirtumas – kas tampa automobilio savininku. Paskolos automobiliui atveju, pinigai yra pervedami paskolos gavėjui ir šis pats įsigyja norimą automobilį. Tuo tarpu lizingo atveju pinigų žmogus negauna, o lizingo bendrovė jam nuperka automobilį bei tampa jo savininku, kitaip šis procesas vadinamas įkeitimu. Tik išmokėjęs visą lizingo sumą, žmogus tampa automobilio savininku.

Dar vienas svarbus skirtumas – draudimas. Perkant lizingu, viena iš sąlygų yra drausti automobilį Kasko draudimu. Šis kainuoja papildomai, nėra būtinas ir dažnai laikomas pertekliniu, jei automobilis nėra naujas. Todėl jei planuojate įsigyti naudotą automobilį, turėtumėte įvertinti ar privalomas Kasko draudimas netaps brangiu malonumu.

Dažniausiai pradinio įnašo klausimas lemia ką rinktis – paskolą ar lizingą. Jei įsigyjant automobilį neturite pinigų pradiniam įnašui, lieka vienintelis variantas – paskola. Žinoma ne mažesnį vaidmenį vaidina ir automobilio amžius – senesni perkami su paskola, nauji automobiliai pasinaudojus lizingu.

Paskola automobiliui – kur kreiptis?

Paskola automobiliui gali būti paimta bet kurioje paskolas išduodančioje įmonėje ar banke. Banke paprastai pasirenkama imti paskolą naujesniam, brangesniam automobiliui. Tuo tarpu įsigyjant naudotą, ne tokį brangų automobilį, galia paskolą imti ir iš greitųjų kreditų bendrovių. Pastarosios teikia vartojimo kreditus bei paskolas didesniems pirkiniams, o buvę šių bendrovių klientai gali tikėtis ir palankesnių sąlygų. Greitųjų paskolų bendrovės naudoja paprastesnius paskolų išdavimo mechanizmus, tad jei reikalinga nedidelė, iki kelių tūkstančių eurų suma, ją galima gauti dažnai tą pačią dieną, vos tik pateikus paraišką. Jokios rizikos, jog kol žvalgotės lėšų automobiliui įsigyti, kažkas iš panosies „nukniauks“ nusižiūrėtą pirkinį.

Renkantis paskolą automobiliui, nepamirškite peržvelgti paskolų skaičiuoklių ir įvertinti, kurį įmonė ar bankas siūlo jums palankiausias sąlygas.